Secret World Legends – İnceleme

Herkese merhaba Secret World Legends – İnceleme yazısı ile karşınızdayım. Yeni çıkan bu oyunda bazı mmorpg oyunlarında bulunmayan özellikleri ve oyun hakkında bilgi aktaracağım.

Gizli Dünya Efsaneleri, oyuncuları modern mitlere ve efsanelerin geçtiği doğaüstü dünyaya karşı gölgeli bir savaşa sürükleyen, hikayeye dayalı, paylaşılan dünya aksiyon RPG’sidir. Hem silahlar bakımından hemde süper insanlık yetenekleriyle donanmış olan bu oyunda, dünyayı dolaşan karanlık ve büyüleyici hikayeyi ortaya çıkarmak için güçlerinizi inşa edeceksiniz.

    Özellikler;

● Supernatural’a Karşı Gizli Savaşla Mücadele: Doğaüstü güçler modern dünyayı tehdit ederken, iyiyle kötü arasındaki gizli savaşta nerede duracaksınız? İnsanlığın varlığını tehdit eden günahkâr kötülüğü yok etmek için çok çeşitli silah ve süper insanlık yetenekleri kullanmanız gerekecek.

● Efsanelerin Gizemlerini Çözün: Akıllarınız yetenekleriniz kadar önemli olan yenilikçi Soruşturma Görevlerine dalmanız mümkün. Türünün oyununda daha önce hiç görülmemiş benzersiz misyon ve görevlerde kötülükle savaşırken gizemlerini çözebilirsiniz. mmorpg tarihinde bir ilk bile diyebilirim.

● Gizli Dünya Efsaneleri, sizi karanlık, olgunlaştıkları bir hikayeye dönüştürür:
Gizli Dünya Efsaneleri, eşsiz misyonlar, duygusal yumruklar ve gizemli Efsaneler ile dolup taşan dramatik ve çekingen bir anlatının kalbine bırakarak hikayeyi yeni bir düzeye getiriyor

● Gizli Dünyayı Keşfedin: Londra’dan Seul’e, New York’a ve ötesine seyahat edebiliyorsunuz. Transilvanya’nın koyu ormanlarını, Mısır’ın çöllerini ve New England’daki korku ve gizem dolu küçük kıyı kentlerini keşfedebilmeniz mümkün. Efsane ve efsanenin yaratıkları tarafından şimdi işgal edilen gerçek dünyadan esinlenen yerleri ziyaret edin.

● Derin Karakter Uyarlama: Karakteriniz için yüzlerce farklı özelleştirme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Derin silah cephaneliğinden, dişli çoraplardan ve giysilerden geniş doğaüstü güçler ve güçlendirme setine kadar çok fazla karakter özelleştirme seçeneği mevcut. Diğer karakterlere benzeme olanağınız çok düşük.

● Yalnız Çalışın veya Arkadaşlarınızla Oynayın: Tüm hikayelerin kendi başınıza oynamak veya dünya genelindeki oyuncuların birlikte macera edebileceği kesintisiz çok oyunculu bir deneyimle takım halinde çalışması mümkündür. Diğer mmorpg oyunları gibi zindana gireceğiniz zaman illaki takım arkadaşınızın yanınızda bulunmasına gerek yok. Ayrıca oyun 100 saatten fazla sürüyor ve tamamen ücretsiz.