Xbox Game Pass Ultimate abonelerine ücretsiz Spotify Premium!

222

Eğer halihazırda bir Xbox veya oyun bilgisayarına sahipseniz, her birini ayrı ayrı satın almaktansa bir arada oynayabilmek için Xbox Game Pass oldukça mantıklı bir seçenek. Her ay sabit bir ücret karşılığında onlarca oyuna ücretsiz erişim sağlayabilmek kesinlikle fiyat noktasında çok avantajlı. Öte yandan Microsoft da boş durmayarak bu servisin cazibesini artıracak çeşitli kampanyalar düzenliyor.

ABD’li teknoloji devinin son girişimi ise Xbox Game Pass Ultimate paketini satın alan müşterilerin Spotify Premium’dan bonus olarak faydalanabilmelerini sağlamak oldu. Böylelikle kayıt olup olmama noktasında ikilem yaşayan potansiyel müşterilerin kazanılması hedefleniyor. Türkiye’de yaşayan kullanıcılar da bu avantajdan faydalanabiliyorlar.

Altı ay boyunca ücretsiz

Mevcut paralı üyeliğinizi devam ettirebilmeniz mümkün değil ama Game Pass Ultimate’i aldığınızda ücretsiz hesabınızı Spotify Premium’a yükseltebiliyorsunuz. Tam 6 ay boyunca hiçbir ücret ödemeniz gerekmiyor, bu süre dolduğunda ise Spotify’nin normal aylık ücreti olan 9.99 dolar hesabınıza yansıtılıyor. Bu rakam Türkiye için çok daha ucuzluyor tabii.

Spotify Premium normalde en fazla 1 ay boyunca ücretsiz kullanılabiliyor. Önceden bu süre 3 aydı, şimdilerde 1’e düşürüldü. Hal böyle olunca Game Pass Ultimate cezbedici bir seçenek olarak değerlendirilebilir.

Bu arada bilmeyenler için hatırlatmakta fayda var: Xbox Game Pass Ultimate, Microsoft’un geliştirdiği 3 ayrı abonelik paketinden sadece birisi. Konsol ve PC’ler için hazırlanan Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass de tercih edilebilir. Xbox Live Gold ve Game Pass aboneliklerinin her biri aylık 10 dolara mal oluyor. PC için Game Pass alındığında ise fiyatın üzerine 4.99 dolar daha ekleniyor. Game Pass Ultimate tüm bu sayılan abonelik paketlerinin bir bileşimi olarak nitelendirilebilir.

Spotify kıyağı yabana atılmamalı

Sunulan tüm bu avantajlara ek olarak Spotify Premium’u bedavaya getirebiliyor olmak güzel. Öyle ki geçmişte 1 veya 3 aylık deneme sürecinden faydalanan hesaplar dahi Xbox Game Pass Ultimate aboneliğini satın aldıkları takdirde yeni bir deneme sürecini başlatabiliyorlar.

Eğer Spotify kullanmayı seviyorsanız ve mevcut bir Xbox konsolunuz varsa, Microsoft’un sunduğu bu cazip fırsattan faydalanmayı düşünebilirsiniz.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız