Xbox Live Games’in Eylül Ayı Oyunları!

331

Eylül ayı geldi çattı ve Sony’nin ardından Microsoft da içine henüz yeni girdiğimiz bu ay Xbox Live ’s Games with Gold programı kapsamında ücretsiz dağıtılacak oyunların listesini kamuouyla paylaştı. Her aman olduğu gibi bu ay da aboneler herhangi bir ek ücret ödemeden, Xbox Live Gold aboneliklerini kullanarak listede yer alan oyunları konsollarına indirebilecekler. Xbox One ve Xbox 360 oyunlarını çevrimiçi oynamak için de gerekli olan Live Gold aboneliğinin en büyük avantajı, her ay ücretsiz yayınlanan bu oyunlar.

Abonelerin bu ay indireceği oyunlar ise birçok farklı segmentte yer alıyor. Silah oyunlarından tutun yapboz ve dövüş oyunlarına kadar çeşitli zevklere hitap edecek yapımlar listede mevcut.

Hitman listenin tepesinde

Bu ay Live Gold abonelerinin dikkatini en çok çekecek olan oyun kuşkusuz Xbox One için özel hazırlanan Hitman serisi olacak. Bugüne dek birçok farklı bölüme ev sahipliği yapan oyunu tamamen bitirmeyenler için ideal olan bu fırsatı sakın kaçırmayın!

Xbox One kullanıcılarının indirebileceği bir diğer oyun ise ortaklaşa oynanabilen We Were Here isimli yapboz oyunu. Co-op modundaki bu yapımın en büyük özelliği, başka bir oyuncuyla beraber oynanıyor oluşu. Bulmacaları çözerek içinde bulunduğunuz kalenin gizli odalarını açmak ana göreviniz olacak. Başarıya ulaşmak içinse ortağınızla kesintisiz iletişim içinde olmanız gerekiyor. Eğer oyunu beraber oynayabileceğiniz bir arkadaşınız yoksa sorun değil, oyun sizi rastgele bir yabancıyla da eşleştirebiliyor.

Xbox 360 cephesinde neler var?

Yukarıda adı geçen her iki oyun da Xbox One kullanıcıları için. Ancak geriye dönük uyumluluk desteği sayesinde Xbox 360 için hazırlanan oyunları da Xbox One’da oynayabilmek mümkün.

Hala oynayan var mı bilinmez, ancak Xbox 360 sahipleri için listede Earth Defense Force 2025 oyununa da yer verilmiş. Oyunun isminden de anlaşılacağı üzere görevimiz dünyayı uzaylı istilasından korumak için korunaklı kaleler inşa etmek.

Listenin sonunda yer alan bir diğer oyun ise Tekken Tag Tourmanent 2. En popüler dövüş oyunlarından olan bu yapım, geri kalan tüm oyunlar gibi Eylül ayı içerisinde ek ücret ödemeksizin indirilebilecek.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız