20 doların altındaki bu PlayStation 4 oyunlarını kaçırmayın!

34

Geçtiğimiz haftanın son günlerine doğru Sony dijital oyun mağazasında “20 doların altındaki oyunlar” adını taşıyan yeni bir kategori oluşturdu ve PlayStation 4 oyunlarını gerçekten 20 doların da altına fiyatlarda satışa sundu. 2 hafta boyunca devam edecek olan kampanyadan faydalanmak için son gün 5 Şubat olarak gösteriliyor. Yani heyecana gerek yok, favori oyununuzu indirimli haliyle satın almak için hala daha vaktiniz var.

İndirime giren oyunlara baktığımız zaman genelde adı sanı pek duyulmamış, bağımsız geliştiriciler tarafından tasarlanan yapımlara denk gelmeniz kuvvetle muhtemel. Ancak hakkını teslim etmek gerekir ki Sony, birçok popüler oyunu da 20 doların altında satmaya başlamış durumda. Öyle ki Batman: Arkham Knight, Battlefield V ve Call of Duty serisinden birçok oyun buna dahil.

10 doların altında oyunlar da var

Bu arada 20 doların altında satılan oyunlara ek olarak Sony’nin bazı oyunların fiyatlarını 10 doların da aşağısına düşürdüğünü belirtmiş olalım. Mesela Assassin’s Creed IV Black Flag, Batman: The Enemy Within Season Pass, Call of Duty: Black Ops III DLC’leri, Mad Max, Plants vs. Zombies: Garden Warfare, Rayman Legends, Rise of the Tomb Raider ve daha birçok yapım gerçekten 60 TL’den de ucuza satın alınabiliyor.

Fiyatı 10 dolar ile 20 dolar arasında değişen oyunlara baktığımızda ise kayda değer olanların arasında South Park: The Stick of Truth, Injustice 2: Legendary Edition, Grand Theft Auto V, Dishonored 2, Resident Evil 7 Biohazard, The Evil Within 2, XCOM 2 Deluxe ve Warhammer 40000: Inquisitor – Martyr sıralanıyor.

Bazı oyunlar cep yakıyor

Her ne kadar tüm bu cazip oyunlarla Sony cüzdanlara gözünü dikmiş olsa da PS Store’daki bazı oyunların çok pahalı iken yüzdelik olarak dev indirime girdiğini söylemek gerek. Mesela Accel World vs. Sword Art Online oyunu kampanya dönemi dışında tam 59.99 dolar ücretle satılıyor. Ancak Sony’nin yaptığı son indirim furyası sayesinde oyunu 14.99 dolara satın alabilmek mümkün.

Fiyatı bu denli indirime giren bir diğer oyun ise Black Clover: Quartet Knights.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız