2018 Mart Ayı Steam İndirimleri

1472

Dünyanın en büyük oyun satış platformu olarak gösterilen Steam, zaman zaman düzenlediği indirim ve kampanyalarla oyuncuların ilgi odağında kalmayı sürdürüyor. Özellikle her yıl Kasım ayının son Cuma gününde gerçekleştirilen Black Friday etkinliklerinde yüzde 80-90’lara varan indirim fırsatlarıyla neredeyse bedavaya satılan oyunlara Steam’de gezinirken karşılaşabilmek mümkün.

Şimdi ise Steam, Mart ayına özel gerçekleştirdiği bazı indirimlerle yeniden gündemde. Yasa dışı yollardan oyun indirerek güvenliğinizi tehlikeye atmak istemiyorsanız, siz de aşağıda yer alan Mart ayı Steam indirimlerine mutlaka göz atın!

Call of Duty: Modern Warfare 2 Bundle

Mart Ayı Steam İndirimleri - ProGamerTR

Bundle, yani paket şeklinde satın alınabilen bu Call of Duty oyunları arasında Modern Warfare 2, Modern Warfare 2 Multiplayer, Modern Warfare 2 – Resurgence Pack ve Modern Warfare 2 Stimulus Package yer alıyor. Dünyanın en çok satan FPS savaş oyunları arasında yer alan Modern Warfare 2’nin senaryosu da kesinlikle çok sürükleyici.

Yukarıda ismi geçen 4 oyunu tek seferde yapacağınız 54,50 TL’lik ödemeyle Steam kütüphanenize ekleyebilmeniz mümkün.

Poly Bridge

Mart Ayı Steam İndirimleri - ProGamerTR

Dry Cactus tarafından geliştirilen ve yayınlanan Poly Bridge, isminden de anlaşılacağı üzere bir köprü yapım simülasyonu. İnşaat mühendisliğine ilgi duyuyorsanız, ağırlık ve denge merkezi gibi kriterleri gözeterek Poly Bridge ile size verilen köprü yapım görevlerini yerine getirmeye başlayabilirsiniz. Gerçekçi fizik motoruyla dikkat çeken oyunun Campaign modunu bitirene kadar saatlerinizi bilgisayar karşısında geçirebilmeniz mümkün.

Yüzde 70 net indirime giren oyunun fiyatı yalnızca 6 TL.

Foxhole

Mart Ayı Steam İndirimleri - ProGamerTR

Çok oyunculu Foxhole, sıkı bir savaş oyunu. Çok gerçekçi grafiklere sahip olmasa da eğlenceli bir oyun şemasına sahip olan Foxhole’daki her askeri gerçek bir oyuncu yönlendiriyor. Açık dünyada geçen oyunda askerler lojistik, ikmal, inşaat ve çatışma gibi farklı görevleri üstlenebiliyor. FPS yerine kuş bakışı bir görüş açısının benimsendiği oyun Clapfoot tarafından geliştirilip yayına sürülmüş.

Oyunu yüzde 40 indirimle 18,60 TL’ye satın alabilmek mümkün.

 

Caesar 3

Mart Ayı Steam İndirimleri - ProGamerTR

Tam 19 yıl önce yayınlanmış olmasına rağmen hala daha beğeniyle oynanan Caesar 3, Activision tarafından Steam’e eklenmiş durumda. Şehirler kurup ticaret ağlarını geliştirmenizin istendiği oyun, bu yönüyle Age of Empires serisini anımsatıyor. Barbarlarla mücadele edip savaşlardan muzaffer ayrılmanızın gerektiğini ise hatırlatmaya gerek yok.

Nostaljik değer taşıyan oyun yüzde 35’lik indirimle 13 TL’ye temin edilebiliyor.