Epic, popüler Fortnite yayıncısı Ninja’ya özel kostüm geliştirdi!

35

Fortnite’in oyun yayıncılığı platformlarında en çok izlenen yapımların arasında yer alması şans eseri olamazdı elbette. Bu oyunun bu kadar çok popüler hale gelmesine ise “Ninja” rumuzunu kullanan Tyler Blevins kadar kimse katkıda bulunmamıştır muhtemelen. Öyle ki kendisi oyun daha henüz ilk çıktığı günlerdeyken bile sürekli Fortnite yayını gerçekleştiriyordu. Günü geldiğinde ise aynı anda 100 bin kullanıcı oturup Ninja’nın Fortnite oynamasını izledi.

En popüler Fortnite yayıncısı

Hal böyle olunca Fortnite’in Ninja ile işbirliğine gitmesi hiç de saçma durmuyor. Twitter ve Twitch üzerinde yüzbinlerce takipçiye sahip olan Ninja’nın popülaritesini kullanmak isteyen Fortnite’in yapımcıları, şimdilerde her oyuncunun hayalini süsleyecek yeni bir girişimde daha bulundu. Buna göre şirket, Ninja’nın kendi kostümünü Fortnite’e eklemiş bulunuyor!

Bu müjdeli haber Ninja’nın Twitter hesabı üzerinden paylaşıldı. Buna göre Fortnite’deki oyun içi mağaza üzerinden Ninja’nın kostümünü satın alabilmek mümkün. Tabii bu özel kostümü satın almak için bir son tarih de var: 19 Ocak! Bu sebeple elinizi çabuk tutun ve Ninja’nın kostümünü hemen sepetinize ekleyin.

Başka oyuncular için de kostüm tasarlanıyor

Eğer Fortnite’in resmî web sitesini ziyaret ederseniz Ninja’nın kendine ait bu kostümün bir serinin ilk ürünü olduğunu öğrenebilirsiniz. Fortnite için içerik oluşturan ve yayıncılık yapan oyunculara özel bir seri tasarlayan yapımcı şirket, Icon Series adını verdiği bu seriye birçok farklı yayıncının kostümünü dahil edecek.

Ninja’nın kostümü sadece kıyafetle de sınırlı değil bu arada. Ninja’nın kendine has galibiyet kutlaması, çift Katana bıçağı gibi Ninja’yı anımsatan detaylara yer verilmiş. Icon Series’e kostümleriyle katılacağı kesinleşen diğer yayıncılar arasında Loserfruit ve TheGrefg gibi isimler de yer alıyor. Tabii şuan için bu kostümlerin ne kadara mal olacağı bilinmiyor. Keza aynı şey Ninja’nın özel kostümü için de geçerli.

Ninja için çok verimli bir yıldı

Geride bıraktığımız 2019 yılı Ninja için çok verimli ve yeniliklerle dolu geçti. Öyle ki Ağustos ayında kendisi Microsoft bünyesindeki Mixer’le anlaşma imzalayarak Twitch’ten taşındı. YouTube ve Facebook’la da benzer anlaşmaları bulunan Ninja’nın yakın gelecekte daha da popüler hale gelmesi işten bile değil.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız