Fortnite 8. Hafta Meydan Okumaları

970

En son güncellemeyle beraber gelen Fortnite’ın yeni Meydan Okumaları 8. haftasına girdi. 8. Hafta, basit hedeflerin olağan bir karışımını ve birkaç tane uğraştırıcı görev içeriyor.

Bu güzel görevlerden en çekici olanı farklı dans salonlarında dans etmenizi isteyen görev. Bunlar en son güncellemede eklenen yeni odalar. Bu nadir bulunan odalardan toplamda 3 tane bulmanız ve üzerinde dans etmeniz gerekiyor. Neyse ki tüm bu görevleri tek bir maçta yapma zorunda değiliz.

En zor görev diyebileceğimiz 3 bot arasında araştırma görevi olanı. Bu görev haritaya hakim olmanızı yada elinizde bir rehbere sahip olmanızı gerektiren bir görev. Bir çok düşmanın da, bu göreve sahip olmasından dolayı işiniz aşırı zor oluyor. Ganimet Gölü’ne gidip görevi yapmanız gerekli. Düşmanlarınız tarafından öldürülmemeye dikkat edin.

Zorlayıcı görevlerden sonra 8.haftanın meydan okumalarının daha kolayına geldik. Bir otomat kullanımı. 3.4 yamasıyla beraber eklenen otomatlar ile birlikte elinizdeki ağaç, taş, metal gibi materyaller ile eşya alabiliyorsunuz. Sizler için otomatları nerede bulacağınız bir rehber hazırladık.

Rehbere ulaşmak istiyorsanız sizleri buraya alalım. 🙂

Bir başka meydan okuma görevi ise sizlerden patlayıcı silahlarla hasar vermenizi istiyor. Görev kolay görünüyor fakat güdümlü füze bu hafta devre dışı bırakıldığı için kullanabileceğiniz patlayıcı silah sayısı az. Bir animasyon hatası olduğu için silah geçici süreliğine devre dışı bırakıldı.

Aşağıda meydan okumaların tam listesini görebilirsiniz.

Fortnite 8. Hafta Meydan Okumaları

Otomat Kullan — 5 Battle Stars
Patlayıcı silhlar ile düşmanlarına hasar ver(500) — 5 Battle Stars
Kibirli Kıyılarda Sandık Ara (7) — 5 Battle Stars
Farklı Dans Pistlerinde Dans Et (3) — 5 Battle Stars
Zor: Üç teknenin ortasında kalan yeri araştır — 10 Battle Stars
Zor: Assault Rifle Öldürmeleri (5) — 10 Battle Stars
Zor: Derbeder Depolarda düşmanları öldür (3) — 10 Battle Stars

Bunlar, Season 3 Battle Pass’a sahip olmanız koşuluyla, PC, PS4, Xbox One ve mobil cihazlarda tamamlanabilir. Eğer meydan okumaları tamamlarsanız Battle Pass’ı daha hızlı bir şekilde seviye atlatabilir ve ödüllerinize erişebilirsiniz.