HEARTHSTONE’DA MID-SUMMER FESTİVALİ!

Hearthstone, yeni Tavern Brawl etkinliği ile birlikte Mid-Summer Festivali sürprizi yaptı ve Hearthstone eğlencesini iki katına çıkarttı.

Journey to Un’Goro ek paketinin gelmesinden sonra durgunluğa giren; ancak arka planda bir çok yenilik için hazırlık yapan Hearthstone, “HEARTHSTONE KART PAKETLERİNDE YENİ DÜZENLEMELER” ve “KHADGAR VE DUST SATIŞI ÇİN’DE ERİŞİME AÇILDI” yazılarında bahsettiğimiz sürprizlere bir yenisini ekleyerek 5 Temmuz 2017 itibariyle “MID-SUMMER FESTIVAL” etkinliğine start verdi.

Kavurucu yaz günlerinde, ikon olarak karşımıza çıkabilecek en anlamlı karakter olan Ragnaros The Firelord ile özdeşleşerek oyunculara sunulan Mid-Summer Festivali, arayüze eklenen ufak alev efektleri, Ragnaros The Firelord temalı bir Tavern Brawl ve tüm görevlerde iki kat altın kazanma özellikleriyle birlikte oyuncuların yüzünü güldüren giriş yaptı.

4 Temmuz’da Blizzard’ın internet sitesinde Ragnaros The Firelord tarafından Mid-Summer Festivalinin bir duyurusu yapılmıştı:

Ragnaros The Firelord Mid-Summer Festivalinde
Ragnaros The Firelord Mid Summer Festivalinde

“IT IS I, RAGNAROS THE FIRELORD, AND IT IS TIME TO PARTY, INSECTS. THE MIDSUMMER FIRE FESTIVAL BEGINS TOMORROW, AND YOU WILL CELEBRATE IN MY HONOR.

I HAVE MADE ARRANGEMENTS:

THERE WILL BE A SPECIAL TAVERN BRAWL FEATURING ME, AND ALSO SMALLER ME.

YOUR EXPRESSIONS OF AMAZEMENT WILL BE AS EXPLOSIVE AS MY DANCE MOVES.

NOT IMPRESSED YET, INSECTS?

AT MY PARTY YOU WILL ALSO EARN DOUBLE GOLD WHEN COMPLETING QUESTS.

THE MIDSUMMER FIRE FESTIVAL BEGINS JULY 5.

DO NOT MISS IT!

BY FIRE (FESTIVAL) BE ENTERTAINED!”

(kaynak)

Mid-Summer Festivali dahilinde sunulan Tavern Brawl ise deste oluşturarak başladığımız ve rakibimize karşı mücadele verdiğimiz sıradan bir Brawl gibi görünse de, her roundda taraf değiştirip rastgele saldırılarda bulunan mini bir Ragnaros The Firelord’un desteği ile daha eğlenceli bir hal almakta. Ayrıca bu mini Ragnaros The Firelord, her roundda sahip olduğu atak oranında saldırı gerçekleştirmekte. Bu yüzden mini Ragnaros The Firelord’a atak yükseltici büyüler eklerken, bir sonraki roundda size karşı atakta bulunacağı gerçeğini unutmamak gerekiyor.

Mid-Summer Festivali dahilinde Ragnaros The Firelord’un bize sunduğu güzelliklerden birisi de, günlük olarak verilen görevlerin tamamından iki kat altın kazanılacak olması. Bu durum özellikle üç görev slotu da hali hazırda dolu olan oyuncular için çok daha güzel bir haber olmakta. Yapılacak her görevden iki kat altın kazanmak, daha fazla oyun, daha fazla eğlence, daha fazla kazanç ve dolayısıyla daha fazla arena veya kart paketi anlamına gelmekte.

Ragnaros The Firelord eşliğinde devam edecek ve bir hafta sürecek olan Mid-Summer Festivalini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.