Kingdom Hearts III PlayStation 4 Pro bundle paketi sınırlı sayıda üretilecek

676

Eğlence sektörünün en büyük oyuncularından Sony, ürün kataloğundaki en güçlü PlayStation modeli olan PS4 Pro için yeni bir bundle paketi hazırladığını duyurdu. Buna göre Kingdom Hearts III oyunu için özel hazırlanan yeni paket şanslı müşteriler için sınırlı sayıda üretilecek.

Tasarımı gün yüzüne çıkan yeni konsol, Spiderman için hazırlanan pakette olduğu gibi oyuna dair çeşitli grafikleri üzerinde barındırıyor. Siyah renk tonlarının hakim olduğu konsolun önümüzdeki ay sonundan itibaren ABD ve Kanada’daki müşterilere satılacağı belirtildi.

Kingdom Hearts III PlayStation 4 Pro bundle paketi sınırlı sayıda üretilecek - ProGamerTR

İki adet DualShock 4 kumanda ile geliyor

Sınırlı sayıda üretilecek olan Kingdom Hearts III PS4 Pro kutusunun içinde 1 adet 1 TB kapasiteli PlayStation 4 Pro konsolu yer alıyor. Bu konsolun üst kısmı, oyundaki çeşitli karakterlerin lazer işlemesine ev sahipliği yapıyor.

Keza kutuda yer alan bir çift DualShock 4 kablosuz kumanda da standart olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Konsolu yatay değil de dik tutmak isteyen oyuncuların bu stand için ek ödeme yapmaları ise şart.

Oyunla aynı tarihte tanıtılacak

Bundle paketi Kingdom Hearts III oyununun çıkışını gerçekleştireceği aynı gün satışa çıkacak: 29 Oacak 2019. Paketin içinde oyunun Blu-ray disk şeklindeki fizikî kopyası mevcut bulunacak. Ek olarak alıcılar, oyunun PS4 için geliştirilen özel dijital içeriklere erişim hakkını da elde edecekler.

PS4 Pro ile daha keyifli oyun deneyimi

İsminden de anlaşılacağı üzere PlayStation 4 Pro, gerçek manada profesyonel bir oyun sistemi. 4K Ultra HD televizyonlarla uyumlu çalışan konsol 1080p Full HD ekranlarda da geliştirilmiş görüntü avantajı sağlıyor. HDR içerikleri destekleyen, daha yüksek FPS ve akıcı oyun deneyimi sunan PS4 Pro’nun “Boost Mode” isimli yenilikçi bir özelliği de var. Bu özellik geçici süreliğine de olsa oynanan oyunların grafik ayarlarını en üst seviyeye taşıyabiliyor.

Bu arada Kingdom Hearts III PlayStation 4 Pro bundle paketi an itibariyle ön sipariş yoluyla 399.99 dolar ücret karşılığında satın alınabilir durumda. Konsolu satın almak istemeyenler ise sadece Kingdom Hearts III oyunu için 59.99 dolar ödeme yapmak zorundalar.