Nintendo Switch Online kuponlarıyla oyunlara indirim!

506

En son düzenlenen Nintendo Direct etkinliğinde Japon oyun ve eğlence devinin Super Mario Maker 2’ye detaylı bilgilendirmelerde bulunmasına şahit olmuştuk. Ancak bu etkinliğin sonunda Nintendo sürpriz bir duyuruya daha imza atarak yeni kampanya kuponlarını duyurdu. Bu kuponlar sayesinde Switch kullanıcıları, program dahilinde listelenen oyunlardan satın almak istedikleri iki tanesini ucuza mal edebiliyorlar.

Şuan için sadece Switch Online abonelerine açık olan kupon programıyla Nintendo’nun amacı hem daha fazla oyun satmak, hem de insanların Online programına dahil olmasını teşvik etmek.

Nintendo Switch Online kuponlarıyla oyunlara indirim! - ProGamerTR

Bir çifti 99.99 dolara satılıyor

Nintendo Switch Game Vouchers adı verilen bu kuponlar teker teker satılıyor ve her bir kuponla 2 adet oyun alımı gerçekleştirilebiliyor. Adet fiyatı 99.99 dolar gibi yüksek bir rakam. Ancak normal fiyatı 59.99 dolar olan iki oyunu bu tek kuponla satın alabilmek mümkün. Bu da kullanıcılara son tahlilde 19.99 dolar kadar kâr etme imkânı sunuyor.

Yalnız cepte kalan 19.99 dolar da tam olarak Switch Online aboneliğinin yıllık ücretine denk geliyor. Yani bu kuponları satın alırsanız oyunları normal fiyatından satın almış oluyorsunuz aslında, ancak Switch Online aboneliğiniz bedavaya mal oluyor. Her açıdan kârlı.

Büyük oyunlar da listede yer alıyor

https://www.nintendo.com/games/voucher-compatible-games/ adresini ziyaret ederek kuponla satın alabileceğiniz oyunların tamamını görüntüleyebilmeniz mümkün. Bu yapımlar arasında Nintendo’nun Switch’e çıkardığı kendi oyunlarının yanı sıra üçüncü parti stüdyolar tarafından geliştirilen oyunlar da var. Bunların arasında Octopath Traveler, Go Vacation ve The World Ends with You: Final Remix gibi eğlenceli yapımlar yer alıyor.

Dahası, Switch’in en çok hit yapan oyunları da listede mevcut. The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey, Mario Kart 8 Deluxe ve hatta Super Mario Maker 2 de listedeki yerini almış bulunuyor.

Nintendo’nun açıklaması kampanya kuponlarının 31 Temmuz 2019 tarihine kadar kullanılabileceği yönünde. Yani şimdiden kuponu satın alan oyuncuların iki oyunda karar kılmak için yaklaşık 2 ay kadar süresi bulunuyor.