Overwatch Oynaması En Kolay Kahramanlar

Overwatch Oynaması en kolay kahramanlar ile yeni oyuncuları oyuna adapte ediyoruz. Eğer oyuna yeni başlayan biriyseniz izlediğiniz onlarca sinematik içerisinde yer alan kahramanlardan herhangi birini beğenmiş olabilirsiniz. Ancak her oyunda olduğu gibi bu oyunda da karakterlerin kullanımına yönelik zorluk derecelerinin bulunduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

Overwatch Oynaması En Kolay Kahramanlar

Oturduk, düşündük, taşındık, araştırdık ve resmi bilgilerden daha fazla ne sunabiliriz diye düşündük. Ortaya yeni başlayanlara yol gösterebilecek bu önemli yazıyı çıkartmayı başardık. Aşağıda her role uygun birer kahraman belirlediğiniz en kolay Overwatch kahramanları temalı yazımız yer almaktadır. Vakit ayırıp biraz okuyarak oyuna başlamak için ideal kahramanlarla tanışabilirsiniz.

Pharah – Rol: Saldırı

Pharah, ana silah olarak Rocket Launcher kullanan ve yeteneklerini taarruz konusunda konuşturan bir kahramandır. Pharah’ın oynaması kolay kahraman yapan nitelik kesinlikle sahip olduğu silahtır. Hemen hemen tüm FPS oyunlarında yer alan silahlardan birine sahip olması oyuncuların ona kolayca uyum sağlamasına neden olmaktadır. Diğer taraftan Pharah oyundaki hareket kabiliyeti en yüksek kahramanlardan birisidir. Bu nitelik de onu kolayca kullanılabilen kahraman grubuna dahil etmektedir.

Winston – Rol: Tank

Winston, ana silah olarak Tesla Cannon kullanan ve dayak yeme konusunda uzman olduğu kadar dayak atma konusunda da uzman bir kahramandır. Tank oynamayı seven bir oyuncuysanız eliniz ilk olarak bu kahramana gitmelidir. Her ne kadar resmi kayıtlar onun ortalama düzeyde oynama zorluğuna sahip olduğunu belirtse bile buna pek aldırış etmemelisiniz. Oyunda nişan alması en kolay silahlardan birisine sahiptir ve bir tank olarak neler yapmanız gerektiğini öğreten adımlar onun yetenek kitinde bulunmaktadır.

Soldier: 76 – Rol: Saldırı

Soldier: 76 ile tanışın. Kendisini diğer oyunlarda görememiş olabilirsiniz ama emin olun FPS oyunlarıyla aranız iyiyse onun gibi yüzlercesini görmüş olabilirsiniz. Soldier: 76 klasik FPS karakterlerinden fazlası değildir. Heavy Pulse Rifle silahını kullanmaya başlar başlamaz ne demek istediğimi anlamış olacaksınız. Savaş alanına girin ve standart silah kullanan kahramanın tadını çıkarın. Soldier: 76 ile hiç yabancılık çekmeden oyuna alışmayı başarabilirsiniz.

Reaper – Rol: Saldırı

Reaper oyundaki en kolay kahramanlardan birisidir. Hatta bu kahramanla oynarken oyunun tek kişilik bir oyun olduğunu bile düşünebilirsiniz. Oyunu o kadar kolaylaştırmaktadır ki dışarıdan izlediğiniz zaman bu kolaylığın farkına ancak varabilirsiniz. Reaper’ı özel kılan takıma bağlı kalmak zorunda olmamasıdır. Yani aykırı davranıp başınızın çaresine bakabilir ve saldırıya geçebilirsiniz. Bu size ne öğretir? Overwatch’ta takımdan ayrı davranmanın büyük bir hata olduğunu tecrübe edinmiş olursunuz.

Bastion – Rol: Savunma

Bastion oyundaki en eğlenceli ama en standart kahramanlardan birisidir. Pek çok oyunda gördüğünüz Sentry veya Turret ögeleri Bastion’u anımsatabilir. Bastion konuşlanarak alan hakimiyeti sağlayabilen önemli bir kahramandır. Oyunun ilerleyen dönemlerinde alan hakimiyetini kavramak ve savunma yönünde kahramanlar kullanmak istiyorsanız Bastion iyi bir başlangıçtır. Bastion oynarken arkanızı kollamanız gerektiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.

Overwatch’ta yer alan en kolay kahramanlar konusunda bizim fikirlerimiz bunlardan oluşuyor. Siz ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama biz tartışmaya hazırız. Tüm öneri ve görüşlerinizi yorum yaparak bize ulaştırabilirsiniz. Yorumlarınız bu yazının içeriğini daha da zenginleştirebilir.

Overwatch Oynaması En Kolay Kahramanlar ve Diğer overwatch içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.