Overwatch PS4 ve Xbox One’a Rapor Etme Sistemi Eklendi

1688

Yeni Overwatch güncellemesinde eklenecek özellikler arasında konsol kullanıcılarının uzun süredir beklediği bir özellik olacak.

Gelecek güncelleme oyuncuları raporlama yeniliğini ekliyor. Zaten bilgisayar versiyonunda rapor etme sistemi uzun süredir bulunurken, Xbox One ve PS 4 için aynı sistemin getirilmesi önemli bir adımdı. Overwatch’ın yeni güncellemesi versiyon 1.14’te beklenen bir kaç tane yenilik daha eklenecek. Oyun yapımcısı Jeff Kaplan güzel yenilikleri resmi Blizzard forumundan duyurmuştu. Yapılacak yenilikler şuanda PTR’da mevcut. Bu özelliklerden bir tanesi Deathmatch modu ve diğeride Team Deathmatch modu.

Kaplan, ” Bizlere olan ilginize teşekkür ederiz, ayrıca raporlama ve cezalandırma sistemi gelişmemiz için önemli bir nottu. Oyun geliştirmeleri zamanla gerçekleştirilecek, daha yüksek cezalandırmalar için çalışıyoruz, raporlama sonucunu emailinize bildirim olarak atma ve aynı şekilde raporlama sonucunu oyun içinde de bir bildirim atarak göstermeyi planlıyoruz.” şeklinde bir açıklama yaptı.