Star Wars: Battlefront 2 Beta Detayları

845

Star wars:Battlefront 2 Beta versiyonu 4 hafta sonra çıkacak ve tüm detayları şimdiden sızdırıldı.

Detayları reddit’te Some_Info adlı kullanıcı açıkladı. Redditor daha Battlefront 2 kapalı alfa versiyonundan bazı ekran görüntülerini paylaşmıştı ve Electronic Arts daha oyunu E3’te açıklamandan önce detaylarını sızdırmıştı. Beta versiyonunda, Assault on Theed adlı 40 kişilik haritayı ve Fondor’da geçen Starfighter Assault adlı 24 oyunculuk modunu içeriyor. Detaylardan öğrendiğimiz kadarıyla Strike on Takodana adlı haritada betada olacak.

Şaşırtıcı bir şekilde Some_Info diyor ki Skirmish moduda betada olacakmış. Skirmish arkadaşlarınızla beraber oynayabileceğiniz bir moddur. Oyunda modifiyeli haritalarda ve arcade stili skorlama beraberinde power-up ve silah toplama olacak. Güzel görünüyor. Battlefront 2 betada Skirmish split-screeni ve iki oyunculu çevrimiçi co-op’u destekleyecek.

Şu ana kadar oynanabilecek kahramanlar E3 te gösterilenlerle aynı. Darth maul, Rey, Han Solo ve Boba Fett ile oynayabileceksiniz. Beta daki en şaşırtıcı detay hiç görülmemiş LAAT adlı araç. Star Wars: Battlefront 2 Betası 6-9 Ekim’de satışa Sunulacak. Ön sipariş ile alan oyuncular 4 ekimde Pc,PS4 ve Xbox One’da oyunu oynayabilecekler.