The Journey to Un’Goro Başladı ! Detaylar Burada

The Journey to Un’Goro – Hearthstone’un son genişleme paketi olan Un’Goro Kraterinin gizemli ve yasak olan ormanlarını keşfetmek için kaşif Elise Starseeker’e katılın! Un’Goro, zamanla kaybolmuş, tehlikenin her yaprağın arkasında saklandığı, temel enerjilerin bol olduğu ve ilkel hayvanlar ile dolu bir yer.

Güzel ama ölümcül ormanlık alanları keşfederken 135 yeni kart toplayacaksınız ve devasa dinozorların ilkel gücüne  komuta edeceksiniz. Kulağa nasıl geliyor?

Adapt

The Journey to Un’Goro’da yaşayan Dinazorlar, normal dinazorlardan farklıdır. Kraterde bulunan gizli temel enerjileri absorbe ederler ve göz açıp kapayıncaya kadar yeni yetenekler kazanabilirler . Un’Goro’nun yeni dinozor klanlarının çoğunda Adapt anahtar kelimesi bulunmaktadır. Bir miniona uyarladığında, hemen güçlenmek için üç güçlü yeni özellikten birini seçerek birincil güçle sahaya iner. Aralarından seçim yapabileceğiniz toplam 10 uyarlama var.

Elemental’ler 

Elemental’ler aynı Beast ve Dragon gibi yeni bir tür olarak oyuna ekleniyor. Elemanteller enerjileri ile birbirlerini etkileyebilirler. Bir önceki oyunda bir Elemental oynadıysanız, bir bonus etkisi kazanırsınız. Yani aynı diğer türlerde olduğu gibi Elementallerde kendileri arasında bir sinerji yaratır.

Quest’ler

The Journey to Un’Goro evcilleştirilmemiş arazisi ve eski gizemleri Questler tarafından en iyi şekilde örneklendirilir! Quest kartları, Hearthstone’a gelen yepyeni bir kart türüdür. Quest kartları Legandary kartlardır, bu yüzden yalnızca deste içinde bir taneye sahip olabilirsiniz ve bunlar her zaman açılış elinizde görünürler. Her Quest’in ön koşulları listelenmiş olacaktır; bunları başarıyla tamamlarsanız, son derece güçlü yeni bir kart veya efektle ödüllendirileceksiniz.

A Mammoth Yılı

The Journey to Un’Goro lansmanı, Kraken Yılının sonunu ve yeni bir yılın başlangıcını işaret ediyor: Mammoth’un Yılı! Her yeni ylı yeni bir Standart format biçiminde yeni bir başlangıç getiriyor. Şimdi Mammoth yılına başladık ve  Blackrock Mountain, The Grand Tournament ve League of Explorers kartları artık sadece Wild’e özgü olacaktır.

Bütün bunlar ve bu heyecan verici sefer sizi bekliyor. Un’Goro kart paketlerine yolculuk şu anda satışa sunuldu!

Gamerların ilk yorumları rogue’un dengesiz güçlü olması yönünde. Siz de aynı şekiilde mi ddüşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Journey to un’goro ve diğer hearthstone yazılarına buradan ulaşabilirsiniz.