Twitch Prime Ocak ayında 10 ücretsiz oyun veriyor

58

Normalde kayıt olup kanalları izlemesi ücretsiz olan Twitch, çağımızın en popüler oyun yayıncılığı mecraları arasında yer alıyor. İsteyen kullanıcılara “premium deneyim” vaat eden ve Twitch Prime adı verilen özel bir abonelik programının satışını gerçekleştiren platform, yurtdışında hayli yaygın. Öyle ki Amazon Prime veya Prime Video aboneliği olan kullanıcılar doğrudan Twitch Prime’dan da faydalanabiliyorlar. Bu iki farklı site arasındaki anlaşmanın sebebi, Twitch’in Amazon tarafından satın alınmış olması.

Twitch Prime aboneleri her ay özel oyun içi içeriklere erişim sağlayabildikleri gibi, belli bir kanala ücretsiz abone olabiliyorlar. Yayınların sohbet kanallarında kullanılabilecek özel emojiler, chat rozeti ve en önemlisi oyunlara ücretsiz erişim imkânı gibi avantajları da mevcut.

Tabii bu noktada biz oyuncuları en çok ilgilendiren husus, Twitch Prime’da dağıtılan ücretsiz oyunlar. Öğrendiğimize göre Twitch 2020’ye güzel bir giriş yapma kararı almış durumda. Site, Ocak ayında tam 10 adet oyunu ücretsiz olarak yayınlayacak. Oyununa göre değişmekle birlikte 1 Şubat ila 3 Şubat tarihlerine kadar bu oyunları kütüphanenize ekleyebilmeniz mümkün.

Listede hangi oyunlar var?

Twitch Prime’ın 2020 Ocak ayı içerisinde indirilebilecek ücretsiz 10 oyunu şu şekilde sıralanıyor:

– Enter the Gungeon

– Ape Out

– Dandara

– Anarcute

– Witcheye

– Kingdom: New Lands

– Gato Roboto

– Heave Ho

– A Normal Lost Phone

– Splasher

Amazon Prime abonelerine gün doğdu

Eğer halihazırda Amazon Prime veya Prime Video aboneliğiniz varsa, ki bu abonelikler şuan sadece yurtdışında kullanılabiliyor, Twitch hesabı oluşturup aboneliklerinizi eşleştirebilme imkânınız var. Bu sayede ek ücret ödemeden hem oyunların kendisine, hem de özel oyun içi içeriklere kolayca ulaşabilirsiniz. İzleyebileceğiniz yerli ve yabancı binlerce oyun kanalına ayrıcalıklı erişim ise cabası.

Son olarak Twitch Prime abonelerinin 5 Şubat’a kadar Minion Masters: Accursed Army DLC’sini indirebileceklerini belirtelim. PS4 için geliştirilen Contra: Rogue Corps oyununda Ms. Harakiri ve Kaiser kostümleri de aynı şekilde ücretsiz hale gelmiş durumda. Bu ve bunun gibi birçok fırsat Twitch Prime konsolunda kullanıcılarını bekliyor.

Yorum yaz.

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi yazınız